Щодо порядку й суб'єктів оплати послуг

Галанджовська Іванна

Доброго дня!

Адміністрацією ДУ "Полицька виправна колонія (√76)" повідомлено, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року √ 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19 та з метою недопущення занесення та поширення випадків коронавірусної хвороби на території установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, закладів охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України при наданні тривалих побачень" дозволені тривалі побачення з родичами або іншими особами в умовах карантину .
Такі побачення надаються за таких умов:
Особи, які прибули на побачення, зокрема повинімати при собі оригінал документа, що підтверджує їх оплату послуги виїзду працівника медичної лабораторії до засудженого (на 12 день після побачення) з метою забору біоматеріалів для проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР та ПРОВЕДЕННЯ САМОГО ДОСЛІДЖЕННЯ.
В одночас у вище згаданій Постанові зазначається, осіби, які прибули на побачення, мають мати, зокрема,оригіналу документа, що підтверджує оплату послуги виїзду працівника медичної лабораторії до засудженого з метою забору біоматеріалів для проведення тестування на COVID-19 зазначеним методом.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Особа, яка прибула на тривале побачення до засудженого в установу виконання покарань, повина мати орігінал документа про сплату ЗА ВИЇЗД медичного працівника до засудженого з метою забору біоматеріалів для проведення тестування на COVID-19;
Чи, яким ТАКОЖ підтверджується сплату ЗА ПРОВЕДЕННЯ САМОГО ДОСЛІДЖЕННЯ, якщо так то за яке саме, якспрес тестування, ПЛР, інше?
2. Перелік медичних лабораторій в Рівненській області (назва, адреса), працівники яких здійснюють виїзди в установи виконання покарань до засудженого з метою забору біоматеріалів для проведення тестування на COVID-19?

З повагою,

Галанджовська Іванна

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]