Щодо порядку надання земельних ділянок громадянам України відповідно до законодавства.

Доброго дня!

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;
б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;
в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
У якій області можна отримати земельну ділянку (за місцем приписки, фактичного проживання чи у будь-якій області України)?
Який порядок оформлення та подання заяви на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд?
Який центральний орган виконавчої влади відповідальний за контроль та надання земельної ділянки?
Чи маю я як державний службовець, працівник Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, пільги позачергового надання ділянки та ін?
Який термін розгляду заяви на отримання земельної ділянки?
Яким вимогам повинне відповідати місце розташування земельної ділянки? (Яким Законом, нормативно-правовими актами іншими документами відбувається регулювання.
Дякую за відповідь!

З повагою,
Коростельов Богдан Дмитрович

3 Attachments