Щодо порядку проведення обстеження і методики визначення шкоди та збитків з метою грошової компенсації за житло зруйноване внаслідок збройної агресії

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою глибоку повагу та звертаюсь до Вас з приводу наступного.

Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади.

24.02.2022 року Указом Президента України № 64/2022 по всій території України введено воєнний стан, який було продовжено Указом Президента України № 133/2022 від 14.03.2022 року та триває на даний час.

Постановою Кабінету Міністрів України № 326 від 20.03.2022 затверджено визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Від початку вторгнення повністю знищено велику кількість житлових будинків, що призвело до втрати житла.

Надання грошової компенсації постраждалим власникам, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок військової агресії — є предметом широкої суспільної дискусії та стало темою чисельних публікацій в засобах масової інформації, що викликало нагальну потребу звернутись з цим запитом.

На підставі наведеного та керуючись статтями 19, 34, 40, 68 Конституції України, статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію», статтями 1, 3, 4, 5, 6, 13, 19, 20, 24 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію чи врегульований та яким нормативним актом порядок проведення обстеження зруйнованого житла, в які строки має бути проведено таке обстеження та яким чином особа яка втратила житло визнається постраждалою внаслідок збройної агресії.

(2) Надати інформацію чи встановлений порядок реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно припинення права власності на житло знищене внаслідок збройної агресії.

(3) Надати інформацію чи встановлений та яким нормативним актом порядок виплати грошової компенсації за житло зруйноване внаслідок збройної агресії.

(4) Надати інформацію щодо методики за якою проводиться визначення шкоди та збитків за житло зруйноване внаслідок збройної агресії.

(5) Надати інформацію про відповідальних осіб, які проводять обстеження зруйнованого житла під час збройної агресії в місті Ірпінь Бучанського району та селі Бузова Києво-Святошинського району Київської області.

Буду вдячний за опрацювання цього запиту на інформацію, який стосується інформації, необхідної для захисту прав громадян, які втратили житло та постраждали внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

3 Attachments

צ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Відділ ІДК,

4 Attachments