Щодо права на здобуття повної загальної середньої освіти

Білик Віктор Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. На офіційному сайті КЗШ І-ІІІ ступенів №69 станом на лютий поточного року розміщено наступну об`яву:
До уваги батьків учнів 9 класів!
Адміністрація КЗШ № 69 повідомляє, що в 2021 – 2022 навчальному році заклад не проводитиме набір учнів до 10-х класів.
Прошу повідомити на якій підставі, коли та ким (яким органом), прийнято рішення «не проводити набір учнів до 10-х класів» у КЗШ №69?
2. Як це рішення стосується нинішніх учнів 9-х класів цього навчального закладу, які не мають бажання припиняти навчання у ньому та переходити до інших закладів?
3. На якій підставі наших дітей зараз наполегливо спонукають після закінчення 9-го класу переходити до інших закладів освіти, в той час, МОН України у роз`ясненні від 22 січня 2021 року наголошує на тому, що жодного випускника 9-х класів у 2021 році не буде позбавлено права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти і зарахування до 10-х класів цього року відбуватиметься за тим же порядком, що і минулого року?
4. Прошу надати інформацію які учбові заклади (школи, гімназії, ліцеї) планують проводити у 2021 році набір учнів до 10-х класів у Металургійному районі міста Кривого Рогу.
5. Чи матимуть випускники 9-го класу КЗШ №69 рівні можливості щодо продовження навчання у 10-му класі (зарахування до 10-го класу) у порівнянні з випускниками 9-х класів інших шкіл району (міста), зокрема, Криворізької гімназії №95 та Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи №4, куди нашім дітям пропонується переходити?
З повагою, член НСЖУ
Білик Віктор Миколайович

З повагою,

Білик Віктор Миколайович

uon-kr@kr.gov.ua, Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment