Щодо правоустановчих документів електролічильників в багатоквартирному будинку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Зінаїда Іванівна Ротар, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Зінаїда Іванівна Ротар

Доброго дня!
Жінка з імям : Зінаїда з повними та невідчужуваними правами людини не одержала відповідь на Волевиявлення, повідомлення, запит 20230620/1-4 яке було зроблене через правовий статус людина. Автору відповідь ненадійшла в повному об'ємі запитуваних питань.
Автор,що діє через правовий міжнародний та конституційний статус людина воліє отримати відповідь згідно поставлених питань. Для цього вам надається разовий дозвіл на обробку персональних даних персони утворених на родові імена Автора,без права передачі третім особам, з відповідними правилами захисту та обробки.
Беручи до уваги писаних для вас законів Частину 2 статті 19 Закону України Про міжнародні договори України закріплено, якщо міжнародним договором України, який набрав чинності в установленому порядку, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені у відповідному акті законодавства України, то застосовуються правила міжнародного договору.
Тому беручи до уваги чинні міжнародні договори , обов'язок виконання яких взяла на себе Україна,а ви як працівники на її території маєте керуватись ними в здійсненні своїх службових обов'язків Автор воліє отримати відповідь:
1. Надайте належним чином оформлену паперову копію витягу з трудової книжки запису про складання присяги держслужбовця Олег КОСТРИКІН та/або Кострикін О. В.
2. Повторно втретє ,яким розпорядчим документом зафіксовано поінформування та згода співвласників багатоквартирного будинку 79 по вулиці Героїв Майдану міста Чернівці на виконання вашої Постанови 2514 від 10.12.2021р. Тобто яким відповідним договором з балансоутримувачем та/або Чернівецькою міською радою затверджено виконання Інвестиційної програми і яким законним способом. Та чи НКРЕКП поінформоване та/або має рішення місцевої влади , НПА про самовільний без згоди власників, доступ до спільного майна співвласників багатоквартирних будинків.
Якщо вами не будуть надані докази та/або відсутня конструктивна відповідь то ,даний факт розцінюється Автором як нічим не підтверджені чутки чи чиїсь припущення та/або шахрайство, що немають доказів ,і питання застосування ваших норм до персони не може бути застосоване та не може утворювати юридичних наслідків належним способом через їх відсутність. Відсутність відповіді на цей лист включаючи питання, вважається законною/легітимною згодою на відсутність розпорядчого акту на уповноважений доступ до спільного майна багатоквартирного будинку 79 по вулиці Героїв Майдану міста Чернівці та закриття питання з застосуванням естополя (Estoppel). А отже відсутність розпорядчого акту на уповноважений доступ до спільного майна у багатоквартирному будинку є шахрайськими діями без права будь яких вимог, претензій, штрафів.
Автор залишає за собою всі майнові та інші права і повноваження, які надані Творцем від народження, не відмовляючись від них ніколи. Без шкоди та упередження для Автора та майна, яким Автор володіє та/чи є власником . Без обороту на Автора та Його Рід. Без обороту на власність. Без права регресу. Автор по боргах і зобов'язаннях персони не відповідає. Без індосаменту. Без авалювання. Дане Волевиявлення не є конклюдентною дією та/або підтвердженням щодо передачі прав та свобод чи заключення договору, умови якого Автору не відомі.

З Миром, без злоби та без упередження. Честь, Розум, Совість та Гідність Маю . Жінка яка проявила і утвердила свою волю до виконання професійних дій компетентною особою державним службовцем на виконання зобов'язань через правовий статус людина. Дозвіл у Автора має бути запитаний по всіх питаннях приватного життя, де мають місце взаємні інтереси.

Без акцепту P.D.S.C.

Право трактування змісту даного Волевиявлення залишається виключно за Автором.

Автор у правильній якості бенефіціара початкової юрисдикції.жінказ повними невідємними невичерпними та невідчужуваними правами людини з імям Зінаїда.

Зінаїда Іванівна Ротар

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти