Щодо привласнення фізичною особою безхазяйного майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

повторно.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Мені не потрібна процедура обліку безхазяйного майна органами влади.

Я знайшов нічийне майно і хочу його привласнити. Я хочу стати його власником, роз"ясніть мені процедуру звернення з цим питанням до органів влади.

Не відповідайте мені, як безхазяйне майно переходить у власність громади, дайте відповідь, як мені стати власником знайденого мною нічийного майна. Таке право визначено цивільним кодексом України, а процедура визначена на місцевому рівні. прошу мені її роз"яснити

Оскільки виконавчий комітет Тернівської районної у м.Кривий Ріг ради не вирішив питання прийняття на баланс гідротехнічних об"єктів, збудованих у 2017-2018 рокаху житловому масиві Веселі Терни на замовлення Департаменту водних ресурсів у Дніпропетровській області, то прошу повідомити процедуру звернення до органів місцевого самоврядування з метою отримання мною документів, які підтверджували правомірність привласнення мною зазначеного безхазяйного майна.

Відповідь додатково прошу відправити поштою за адресою: 50090, м. Кривий Ріг, вул. Норільська, буд.28, Павлову Марку Володимировичу

З повагою,

Павлов Марко

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

Здравствуйте, Марко.

Вы писали 31 марта 2021 г., 10:26:43:

показати цитоване

Ваше звернення від 31.03.2021 № М-771-Е розглянуто керівництвом виконкому Криворізької міської ради.
На підставі ст.7 Закону України «Про звернення громадян» за резолюцією
заступника міського голови його надіслано до виконкому Тернівської районної у місті ради для
подальшого розгляду відповідно до повноважень і надання відповіді щодо
вирішення порушених у зверненні питань.

--
С уважением,
u mailto:[email address]