Щодо призначення директором школи №35 Скоробагатько Л.І.

Олександр Гашпар

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу Вас надати копії Наказу про призначення Скоробагатько Людмили Іванівни директором загальноосвітнього навчального закладу м. Чернігова – школи №35, а також інформацію про погодження даної кандидатури місцевим органом управління освіти з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а саме: коли було направлено подання щодо погодження кандидатури, який орган, або яка посадова особа органу місцевого самоврядування погодила призначення даної особи і коли про таке погодження було повідомлено орган управління освіти, котрий видав Наказ про її призначення керівником комунального навчального закладу.

Окрім цього прошу надати копію атестаційного листа або інформацію щодо результатів атестації зазначеної особи, котра мала передувати її призначенню, відповідно до п.1.6 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Наказом МОН України від 06.10.2010 N 930.

А також інформацію, щодо відповідності даної особи, котра була призначена директором школи №35 кваліфікаційним вимогам, зазначених в ч.2ст.24 Закону України «Про загальну середню освіту» та Наказом МОН України № 665 від 01 червня 2013 року, а саме:
- Чи є ця особа громадянином України?:
- В Якому навчальному закладі нею була отримана вища педагогічна освіта та в якому році?
- Який освітньо – кваліфікаційний рівень має дана особи і чим він підтверджувався при її призначенні на посаду?
- Який стаж педагогічної роботи має Скоробагатько Л.І. і які педагогічні посади і в яких навчальних освітніх закладах вона займала до свого призначення директором школи №35?

З повагою, Олександр Гашпар

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти