Щодо програм та положень,які планується затвердити на 28-й сесії Кремінської міської ради.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги,що запитувана інформація є суспільно значимою,стосується використання бюджетних коштів,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію плану роботи Кремінської міської ради на перше півріччя 2018 р.
2.Копію Програми (або проекту програми) відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово–будівельним кооперативам (ЖБК) на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік.
3.Копію Програми (або проекту програми) проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.
4.Копію Програми (або проекту програми) відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році.
5.Копію Програми (або проекту програми) сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік.
6.Копію «Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2018 рік»,(або проекту програми) .
7.Копію Програми (або проекту програми) проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік.
8.Копію Програми (або проекту програми) розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік.
9.Копію Програми (або проекту програми) супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2018 рік.
10.Копію Програми (або проекту програми) соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м.Кремінна на 2018 рік.
11.Копію Положення (або проекту положення ) про проведення міського конкурсу міні-ініціатив молоді.
12.Копію Положення (або проекту положення) про проведення міського конкурсу міні-проектів розвитку територіальної громади «Місто своїми руками».
13.Копію Програми (або проекту програми) соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік.
14.Копію Положення (або проекту положення) про відділ житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кремінської міської ради.
15.Копію Програми (або проекту програми) регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна на 2018-2020 роки.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]