Щодо Програми підвищення боєздатності РВК

Василь Полімерний

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію щодо форми власності будівлі Верхньодніпровського об’єднаного районного військового комісаріату.

2. Та відповідно до рішення районної ради від 06.03.2017 року № 227-11/VII "Програма підвищення боєздатності та функціонування Верхньодніпровського об’єднаного районного військового комісаріату щодо забезпечення виконання мобілізаційних заходів, заходів з те-риторіальної оборони, призову громадян України на строкову вій-ськову службу до лав Збройних Сил України на 2017-2020 роки", яка сумма була виділена з 2017 року по теперішній час на заходи з проведення ремонту та обладнання будівель об’єднаного районного військового комісаріату по рокам.

3. Якщо Верхньодніпровський об’єднанний районний військовий комісаріат не є комунальною власність району, то прошу обгрунтувати згідно з Бюджетним Кодексом України діючим на 2017 рік, прийняття заходів з ремонту та обладнання будівель військового комісаріату.

З повагою,

Василь Полімерний

Алла В Ковальчук, Верхньодніпровська  райдержадміністрація

2 Attachments