Щодо проведення експерименту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 05.082015 р. №573 "Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських та неолімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 695 і від 29 лютого 2012 р. № 152", Федерація хокею України бере участь у проведенні експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту до організації і проведення спортивних заходів.
Постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2019 р. № 829 утворено Міністерство культури, молоді та спорту України. Відповідно до п. 7 Постанови, Міністерство культури, молоді та спорту є правонаступником майна, прав і обов'язків Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.
Відповідно до п.3 зазначеного Порядку, в експерименті беруть участь федерації за умови наявності власних коштів для покриття ризиків, пов’язаних з його проведенням.

Враховуючи вищезазначене, прошу повідомити та надати наступні документи:
1. Надати останню редакцію статуту "Федерації хокею України".
2. Яка сума власних коштів наявна у Федерації хокею України для покриття ризиків, пов'язаних з проведенням експерименту з розбивкою по рокам? Прошу підтвердити документально.
2. Яку суму коштів Міністерство молоді та спорту та Міністерство культури, молоді та спорту перерахувало Федерації хокею України за весь час дії експерименту з розбивкою по рокам? Прошу підтвердити документально.

З повагою,

Наталія Соловей

Міністерство культури, молоді та спорту України

1 AttachmentМіністерство культури, молоді та спорту України

1 Attachment