Щодо реалізації державних житлових програм

Олексій Ніколаєв

Доброго дня!

Відповідно до абзацу 2 ч. 2 ст. 4 ЗУ "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" щодо реалізації державних житлових програм встановлено, що державна підтримка у розмірі 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту надається особам, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", а також внутрішньо переміщеним особам, на яких поширюється дія Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

перелік об’єктів незавершеного житлового будівництва на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програм будівництва (придбання) доступного житла, у тому числі здешевлення вартості іпотечних кредитів, затвердженого рішенням Міжвідомчої комісії при Мінрегіоні України на 2017 рік.
Також прошу Вас надати інформацію про порядок відповідно до якого можливо прийняти участь у державних житлових програмах встановлених абзацом 2 ч. 2 ст. 4 ЗУ "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" та в який спосіб, надати контактну інформацію відповідних державних установ.

З повагою,

Олексій Ніколаєв

Департамент будівництва та житлового забезпечення

1 Attachment

Центральний апарат Фонду,

1 Attachment

Прохання повідомити про отримання листа