Щодо Регіональної цільової програми та обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги,що запитувана інформація є суспільно значимою,має відношення до рівня та умов життєдіяльності всіх мешканців Луганської області , стосується використання бюджетних коштів,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію Регіональної цільової програми з підтримки місцевого самоврядування та створення спроможних об’єднаних територіальних громад у Луганській області на 2017-2019 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.05.2017 № 308
2.Копію Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20.06.2017 № 408
3.Копію протоколу засідання Ради конкурсу від 02.08.2017 № 1.
4.Копію Розпорядження голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.10.2017 № 766 про затвердження переліку переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.
5.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Олексіївською сільською радою Новоайдарського району за проектом «Школа – колиска майбутнього Михайлюків».
6.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Чмирівською сільською радою Старобільського району за проектом «Покращання водопостачання в селі Оріховому Чмирівської об’єднаної територіальної громади шляхом капітального ремонту башти Рожновського ВБР-25 та запуску мережі водозабезпечення».
7.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Сватівською міською радою
Сватівського району за проектом «Відкриття капітально відремонтованого «Центру розвитку дитини» (денний догляд за дітьми, у тому числі за дітьми з фізичними вадами), розташованого за адресою: м. Сватове, вул. Жилкіна, 21/1, шляхом придбання опалювальних котлів для топкових та облаштування кімнат установи».
8.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Лозно-Олександрівською селищною радою Білокуракинського району за проектом «Реконструкція опалення приміщення Лозно-Олександрівського селищного будинку культури з впровадженням інноваційних енергозберігаючих технологій».
9.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Петропавлівською
сільською радою Станично-Луганського району за проектом «Капітальний ремонт будівлі Петропавлівського селищного будинку культури (енергозберігаючі заходи в залі важкої атлетики – заміна вікон та частково дверей, ремонт покрівлі, ремонт опалювальної системи)»
10.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Кудряшівською сільською радою Кремінського району за проектом «Удосконалення системи водопостачання в с. Кудряшівці».
11.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Кудряшівською сільською радою Кремінського району за проектом «Облаштування дитячого спортивного майданчика в с. Кудряшівці».
12.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Старобільською міською радою
Старобільського району за проектом «Виготовлення історико-архітектурного опорного плану та зон охорони пам’яток культурної спадщини «Історичне надбання м. Старобільська».
13.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Красноріченською селищною радою Кремінського району за проектом «Впровадження системи зі збору та вивезенню несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення територій від забруднень – як шлях до формування екологічної культури жителів Красноріченської територіальної громади Кремінського району».
14.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Старобільською міською радою
Старобільського району за проектом «Впровадження системи роздільного зберігання твердих побутових відходів в м. Старобільську».
15.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Заайдарівською сільською радою Новопсковського району за проектом «Капітальний ремонт будинку культури: с. Заайдарівка, вул. Первомайська, 37».
16.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Білокуракинською селищною радою Білокуракинського району за проектом «Забезпечення якості та доступності послуг в сфері культури шляхом здійснення заходів з енергоефективності (заміна вікон та дверей, встановлення електроопалення та покращання матеріально-технічного забезпечення сільського будинку культури)».
17.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Білокуракинською селищною радою Білокуракинського району за проектом «Здорові діти – здорова нація! Розвиток спортивної інфраструктури у сільській місцевості Білокуракинської об’єднаної територіальної громади».
18.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Білокуракинською селищною радою Білокуракинського району за проектом «Облаштування зони відпочинку шляхом встановлення дитячого ігрового комплексу з урахуванням потреб дітей з обмеженими фізичними можливостями та декоративних кованих лавок у парку Т.Г.Шевченка».
19.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Верхньодуванською сільською радою Сватівського району за проектом «Підвищення соціальних стандартів розвитку Верхньодуванської територіальної громади – запорука формування сучасного українського села».
20.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Покровською сільською радою Троїцького району за проектом «Створення сприятливих умов для розвитку спорту в сільській місцевості».
21.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Пісківською сільською радою Новопсковського району за проектом «Закупівля меблів для приміщення нової ясельної групи в ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко».
22.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Троїцькою селищною радою
Троїцького району за проектом «Сільський клуб – сучасний, креативний, твій (капітальний ремонт покрівлі сільського клубу за адресою: вул. Центральна, буд. 24, с. Коченове, Троїцький район)».
23.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Варварівською сільською радою Кремінського району за проектом «Відродження української культури».
24.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Троїцькою селищною радою
Троїцького району за проектом «Покращання надання медичних послуг в Арапівському фельдшерському пункті».
25.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Голубівськ сільська рада Кремінського району за проектом «Модернізація медичного обладнання для Голубівського та Климівського фельдшерських пунктів».
26.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Троїцькою селищною радою
Троїцького району за проектом «Покращання надання першої медичної допомоги в Демино-Олександрівському старостинському окрузі».
27.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Кремінською міською радою
Кремінського району за проектом «Покращання екологічної ситуації в м. Кремінній шляхом запровадження технологій управління відходами».
28.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Троїцькою селищною радою Троїцького району за проектом «Покращення надання первинної медико-санітарної допомоги в Троїцькій об’єднаній територіальній громаді».
29.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Тимонівською сільською радою Троїцького району за проектом «Створення інформаційного центру для місцевого та регіонального розвитку сучасної громади за допомогою інноваційних технологій».
30.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Троїцькою селищною радою Троїцького району за проектом «Громадський центр – осередок життя та дозвілля громади (капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі за адресою: вул. Сонячна, 3а, с. Бабичеве, Троїцький район)».
31.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Міловською селищною радою Міловського району за проектом «Придбання дитячих меблів для дошкільного навчального закладу «Ластівка» Міловської селищної ради».
32.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Михайлівською сільською радою Кремінського району за проектом «Створення культурно-спортивного оздоровчого комплексу при Михайлівському сільському клубі».
33.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Новоастраханською сільською радою Кремінського району за проектом «Підвищення рівня життя та проведення культурного дозвілля сільського населення шляхом модернізації соціальної інфраструктури з урахуванням сучасних технологій».
34.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Хворостянівською сільською радою Старобільського району за проектом «Школа – центр життя села (капітальний ремонт санвузлів на першому поверсі та каналізаційної системи Хворостянівської ЗОШ І-ІІ ступенів)».
35.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Нижньотеплівською сільською радою Станично-Луганського району за проектом «Капітальний ремонт приміщень в адміністративній будівлі за адресою: Станично-Луганський район, с. Нижньотепле, вул. Центральна».
36.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Красноріченською селищною радою Кремінського району за проектом «Будівництво вуличного відеоспостереження із застосуванням енергозберігаючих технологій в смт Красноріченському».
37.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Сватівською міською радою Сватівського району за проектом «Закупівля спецтехніки (трактор ДТЗ 5504К з кабіною) для комунального підприємства «Сватове – благоустрій».
38.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Тимонівською сільською радою Троїцького району за проектом «Нове будівництво. Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селах Тимоновому, Малоолександрівці Тимонівської сільської ради».
39.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Новопсковською селищною радою Новопсковського району за проектом «Капітальний ремонт тротуарних доріжок в дошкільному навчальному закладі «Світлячок».
40.Копію повідомлення про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між облдержадміністрацією та Білокуракинською селищною радою Білокуракинського району за проектом «Поліпшення матеріально-технічної бази Білокуракинської ДЮСШ з метою покращання надання фізкультурно-оздоровчих послуг мешканцям Білокуракинської ОТГ».

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

ДМК Луганська ОДА,

2 Attachments

ДМК Луганська ОДА,

1 Attachment