Щодо регулювання чисельності тварин

Марина Суркова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати рішення Лиманської міської ради відповідно до якого проводився відлов тварин в м.Лиман. Вказати обсяг бюджетного фінансування на заходи з регулювання чисельності безпритульних тварин в м.Лиман на 2018 рік.
2.Надати інформацію які юридичні чи фізичні особи-підприємці здійснювали відлов собак на території міста Лиман в 2018 році та чи є в зазначених осіб з Лиманською міською радою договір на ці послуги? Надати мені копію договору на послуги з вилову безпритульних тварин. Та Акти приймання виконаних робіт за 2018 рік.
3.Надати інформацію про долю відловлених в 2018 році тварин (де вони утримуються, в яких умовах, які дії по відношенню до них вчинені та інше) (вказати адресу карантинного майданчика та надати ветеринарні свідоцтва встановленого законом зразка на кожну відловлену тварину).
4.Надати інформацію яким чином (механізм реалізації законного права) власники загублених тварин можуть реалізувати своє законне право і повернути власних загублених тварин, які потрапили у відлов на протязі двох місяців (відповідно до ст.340, ст.341 ЦК України).

З повагою,
Марина Суркова

Лиманський Зеленбуд,

2 Attachments