Щодо роботи Інспекції ДАБК м.Ірпеня

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

в зв'язку з вступом в силу постанови КМУ №219 від 13.03.2020 р., як буде відбуватися робота Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради в період до створення нових контролюючих органів?
Чи робота повністю зупинена чи лишився певний перелік робіт державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради. Прошу надати документ, що затверджує роботи Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради в перехідний період.
Якщо скарга була подана до 13.03.2020 р. і була вже в роботі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради, як далі, після затвердження постанови КМУ №219 від 13.03.2020 р. буде розглядатися раніше подана скарга?

З повагою,

Ірина

1 Attachment

. ³ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]