щодо розподілу земельних ділянок навколо с. Станькова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скажіть будь ласка чи має право Попович Дарія Йосифівна, що проживає в селі Станькова Калуського району з 1936р. Е матір’ю 5 дітей. Указом президента від 7 березня 2013р присвоєно почесне звання «Мати-героїня», 35 років стажу роботи в колгоспі «Чапаев». На частину землі навколо села Станькова? І чому коле призначали паї для колишніх працівників голова сільської ради Романа Іванівна Романишин не включила в список осіб які мають право на отримання землі? І станом на 06.05.2014р. Попович Дарія Йосифівна так і не отримала паї якій по праву заробила?

З повагою,

Віталій

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти