ЩОДО розрахунку плати за тимчасове користування окремими елементами благоустрою

Олександра Завгороднєва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Механізм розрахунку плати за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності міста, для розташування тимчасових споруд та елементів вуличної торгівлі та коригуючі коефіцієнти для розміщення тимчасових споруд та елементів вуличної торгівлі з урахуванням зони їх розміщення на території міста.

2. Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста.

3. Порядок укладення договорів на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької дільності та засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у місті та визначення розміру плати за цими договорами

4. Яким чином відбувається зарахування плати до бюджету міста.

5. Надати приклад розрахунку розміру плати малих архітектурних споруд (кіоски, павільйони) за тимчасове користування окремим елементом благоустрою комунальної власності.

З повагою,

Олександра Завгороднєва

Відділ по роботі зі зверненнями громадян, Кропивницька міська рада

1 Attachment

Управління містобудування та архітектури, Кропивницька міська рада

1 Attachment

12.03.2020 16:17, Управління містобудування та архітектури пише:

показати цитоване

Управління містобудування та архітектури, Кропивницька міська рада

1 Attachment