Щодо розрахунку погодинної оплати працівникам культури

Сергій Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Відповідно до примітки 2 до додатку 3 до наказу Мінкультури «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» від 18.10.2005 р. № 745 (наказ № 745) однією з варіантів оплати оплата праці керівників гуртків, які працюють в закладах культури є оплата за погодинними ставками. Але в наказі № 745 ніде не сказано як саме за потреби рахувати погодинні ставки. Прошу пояснити: як саме проводити розрахунок погодинних ставок для оплати праці керівників гуртків закладів культури?
2. Відповідно до примітки 2 до додатку 3 до наказу № 745 посадові оклади керівникам гуртків, студій та колективів за видами мистецтва і народної творчості установлюються за 3 години роботи в день. У зв’язку з цим виникає питання: як оплачувати роботу керівника гуртка, якщо він працює 4 години на день? Чи наказом № 745 взагалі не передбачено можливості працювати керівнику гуртка закладу культури більше, ніж 3 години? Також цікавить, які години: астрономічні чи академічні маються на увазі в примітці 2 до додатку 3 до наказу № 745?

З повагою,

Сергій Васильович

zapyty, Міністерство культури та інформаційної політики України

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.