Щодо спилу дерев на території НВК № 42, м. Дніпро, вул. Ростовська,88

Доброго дня!
Повторний запит із зазначенням, що у разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)
1. Чому згідно договору № 56 від 15.04.2020 року між Департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради та ТОВ "Дніпро-Комфорт, не були здійснені послуги з озеленення територій та видалення , обрізання дерев, корчування пнів, вивезення та утилізації утворених відходів на території НВК № 42, за адресою вул. Ростловська,88, згідно договору та акту № 66 від 18.02.2020 року ?
2. Прошу надати копії документів в електронному вигляді, завірені належним чином, а саме: акт виконаних робіт від ТОВ "Дніпро-Комфорт, який підписаний замовником та виконавцем, наряди на роботу за адресою вул. Ростовська.88, які роботи були виконані ТОВ "Дніпро-Комфорт за адресою вул. Ростовська,88.

З повагою,

Сергій