Щодо статусу об'єкта культурної спадщини

Даців Сергій Ярославович

Доброго дня!

Відповідно до інформації розміщеної у базі даних "Інформаційна база пам'яток культурної спадщини міста Києва" на сайті Київської міської державної адміністрації, житловий будинок за адресою вул. Десятинна 9, відомий як "Особняк родини Симиренків" є пам'яткою архітектури місцевого значення, взятий на облік на підставі Рішення виконавчого комітету Київської міськради народних депутатів від 18.11.1986 № 1107.

Водночас у Публічній частині Державного реєстру нерухомих пам'яток України відомості про Особняк Симиренків відсутні.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про охорону культурної спадщини" до повноважень Міністерства культури України належить ведення Державного реєстру нерухомих пам'яток України, здійснення координації та контролю за паспортизацією нерухомих об'єктів культурної спадщини; занесення об'єктів культурної спадщини місцевого значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України та внесення змін до нього щодо пам'яток місцевого значення.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію рішення про занесення Житлового будинку за адресою вул. Десятинна 9, м. Київ (Особняк Симиренків) до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією місцевого значення?

або

Копію рішення про відмову у занесенні Житлового будинку за адресою вул. Десятинна 9, м. Київ (Особняк Симиренків) до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією місцевого значення?

З повагою,

Даців Сергій Ярославович

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.