Щодо створення загрози здоров'ю громадян України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Бондаренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Бондаренко

Доброго дня! Звертаюся до вас у зв'язку з невпевненістю у завтрашньому дні, що буде з моєю сім'єю, з моїм майном. Минулого тижня, а саме 25.10.2019 в Сергіївці без попередження, без дозволів група осіб відключила від електропостачання приватний будинок по вулиці Набережна. Постачальник електроенергії Одесаобленерго навіть не знав про такі дії. Далі ситуація погіршилася на цьому тижні (29.10 та 30.10) тією ж групою осіб було демонтовано мережу електропостачання та опори. По цьому факту викликалась поліція яка склала протокол та намагалась встановити що це за особи. Найстрашніше в цій ситуації те що на місці цих подій був голова селищної ради Вовченко, який прикривав невідомих людей які демонтували електромережу. У відключеному будинку немає газопостачання, люди фактично залишилися без світла та тепла на порозі зими. У моєму будинку теж немає газопостачання, а лише електрика. Ця ситуація змушує мене та мою родину жити в постійному страху залишитися в холодному темному будинку. У зв'язку з цими подіями та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): на підставі чого
були демонтовані мережі електропостачання та опори в смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський по вул. Набережна;
за чиїм дорученням відбувається відключення від мережі електропостачання приватних будинків в смт Сергіївка;
чому про відключення від електропостачання не повідомляють жителів смт Сергіївка;
як забезпечити обігрів своїх будинків у разі відсутності електропостачання;
куди звернутися щоб припинити свавілля селищного голови смт Сергіївка;
за чий кошт буде проводитися лікування осіб, що захворіли у зв'язку з переохолодженням у власних домівках.
Відповідно до статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" у разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

З повагою,

Андрій Бондаренко

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

Верховна Рада України

1 Attachment