Щодо свободи зібрань під час воєнного стану в Луганській області

Лебедь Михайло Олексндровч

Добрий день!

Повідомляємо Вас, що ГО “Правозахисна ініціатива” та БФ “Восток SOS” проводять історико-юридичне дослідження того, як відбувався перший в історії незалежності України воєнний стан. Дослідження стосується, зокрема, свободи мирних зібрань - беззбройних мітингів, походів, демонстрацій, пікетів, флешмобів, релігійних зібрань тощо.

З огляду на це, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", просимо Вас надати нам інформацію про:
1). кількість мирних зібрань, що відбулися в підконтрольній українським силам частині Луганської області з 28 листопада по 26 грудня 2018 року включно (період часу дії правового режиму воєнного стану);
2). кількість мирних зібрань, що відбулися в підконтрольній українським силам частині Луганської області з 30 жовтня по 27 листопада 2018 року включно (аналогічний період часу до початку воєнного стану - для порівняння);
3). кількість випадків обмеження проведення мирних зібрань в підконтрольній українським силам частині Луганської області працівниками поліції у зв'язку з воєнним станом.

Інформацію просимо Вас надіслати в електронній формі (скан-копію відповіді) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Просимо Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". І принагідно нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

З повагою,
Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
10.01.2019