Щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі

Марина Суркова

Доброго дня!

З сайту "Prozorro" мені стало відомо про проведення тендерних торгів з закупівлі на 2018 рік послуг з вилову безпритульних домашніх тварин на території м. Харкова.
За посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-1... знаходиться документ під назвою "ДОДАТОК №1. ІНФОРМАЦІЯ
про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" в якому висунуті вимоги до учасників торгів. Зокрема:
Учасники торгів надають пропозиції щодо закупівлі за предметом: «77610000-9 - Послуги з відлову тварин (здійснення вилову безпритульних тварин на території
м. Харкова) з метою повернення власникам; передачі для подальшого утримання до спеціалізованих установ (притулків), зареєстрованих відповідно законодавства; стерилізації з подальшим поверненням до ареалу перебування; проведення евтаназїї згідно з законодавством)». 
За рахунок бюджетних коштів у 2018 р. підлягають вилову 7 200 голів бродячих та безпритульних домашніх тварин, у тому числі:
- вилов безпритульних собак, утримання та евтаназія або вилов безпритульних собак, утримання та прилаштування – 4 000 голів;
- вилов безпритульних котів, утримання та евтаназія або вилов безпритульних котів, утримання та прилаштування – 3 000 голів;
- вилов безпритульних котів з подальшим поверненням до ареалу перебування після стерилізації – 200 голів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який строк утримання передбачено тендерними умовами, адже в двох видах послуг зазначено утримання тварин після їх відлову. Прошу вказати точну кількість днів утримання після яких відловлені тварини підлягають евтаназії або прилаштуванню.
2. В чиїй власності перебувають тварини під час розпорядження ними (під час прилаштування чи евтаназії) - в комунальній власності громади чи у власності юридичної особи, яка здійснила відлов тварин.
3. Як була вирахувана кількість тварин, яких Департамент житлового господарства Харківської міської ради замовив відловити в 2018 році?

З повагою,
Марина Суркова

Novikova, Харківська міська рада

1 Attachment

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Документ 5363/0/129-19 від 10.05.2019 16:48:08
Порядок відлову безпритульних тварин у 2018 році

1 Attachment

 

 

, " "

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]