Щодо цільового використання бюджетних коштів

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Відповідно до рішення № 16/8 від 26.10.2016 р. 16-ї сесії Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання було узгоджено договори оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області, загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016р., з орендною платою 1 грн./рік.
Відповідно до рішення № 17/3 від 30.11.2016 р. 17-ї сесії Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання на підставі клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, та начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, сесією Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання було надано згоду на внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в частині зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.
Враховуючи вищенаведене , та враховуючи, що запитувана інформація відноситься до публічної, стосується розпорядженням бюджетними коштами, володінням, користуванням чи розпорядженням державним, комунальним майном, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію договору оренди індивідуально визначеного майна ,з розрахунками площі орендованих приміщень індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області , між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області, загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016р., дозвіл на узгодження якого був наданий відповідно до рішення № 16/8 від 26.10.2016 року 16 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання.
2.Копію акту прийому-передачі орендованого майна(додаток до договору).
3. Копію додатку до договору оренди щодо внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в частині зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м., з розрахунками площі орендованих приміщень згідно зі змінами.
4.Копії документів, які підтверджують повноваження представника організації балансоутримувача (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань або копії інших документів ,які в перебаченому законодавством України порядку підтверджують повноваження представника юридичної особи на здійснення юридично значимих дій).
5.Копії документів, на підставі яких при заключенні договору оренди , було встановлено , що балансоутримувач має право розпоряджатися індивідуально визначеним майном за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області (копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяження щодо передачі будівлі на баланс , копію акту прийому-передачі нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області між виконкомом Кремінської міської ради та організацією - балансоутримувачем).
6.Копії документів, що підтверджують проведення розрахунків по оплаті орендної плати та комунальних платежів, і, відповідно, цільове використання бюджетних коштів.з дати заключення договору оренди , дозвіл на узгодження якого був наданий відповідно до рішення № 16/8 від 26.10.2016 року 16 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання по дату внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в частині зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.
7. Копії документів, що підтверджують проведення розрахунків по оплаті комунальних платежів, і, відповідно, цільове використання бюджетних коштів. з дати внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області ,враховуючи зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.,по дату закінчення договору оенди- до 31.12.2016р.
8. Копії документів, що підтверджують законну підставу орендних відносин,і відповідно, знаходження орендаря в орендованих приміщеннях, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в період з 01.01.2017р. по теперішній час.
9. Копії документів, що підтверджують проведення розрахунків по оплаті комунальних платежів, і, відповідно, цільове використання бюджетних коштів за знаходження організації орендаря за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області в період з 01.01.2017р. по теперішній час.

З метою економії бюджетних коштів , прошу відповідь поштою не надсилати , відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою, Андрєєв Олександр Вікторович ,керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,ЄДРПОУ 38817298 , +380509388236