щодо умов використання водного об'єкту

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» Я б хотів отримати інформацію щодо умов використання водного об'єкту*, а саме безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо) відповідно до ст. 51 «Водного кодексу України», який знаходиться на території с. Гопчиця Вінницької області Погребищенського району та який фактично є руслом річки Самець.
Оскільки зазначена інформація стосується стану довкілля у відповідності до ст. 20. Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь прошу надати мені електронною поштою у строк не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

*водний об'єкт - природний або створений штучно елемент довкілля, в якому зосереджуються води (море, річка, озеро, водосховище, ставок, канал, водоносний горизонт)

22 травня 2014 р.

З повагою,

Тарас