Щодо виділення бюджетних коштів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Чагаров Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Чагаров Сергій

Доброго дня!

Відповідно до публікації під назвою "За підтримки керівництва району в Крюківщині відкрили перший в Європі соціальний майданчик", розміщеної 15 липня 2019 року на офіційному веб-сайті Києво-Святошинської районної ради за посиланням https://ksrr.gov.ua/novyny/2115-za-pidtr..., Києво-Святошинською районною радою на реалізацію проекту з будівництва спортивного соціального майданчику під назвою "Характер" ОСR було виділено бюджетні кошти в розмірі 1,5 млн гривень.

Враховуючи викладене вище та на підставі cт. ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Належним чином засвідчені копії всіх рішень Києво-Святошинської районної ради та розпоряджень голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації, які стосуються реалізації проекту з будівництва спортивного соціального майданчику під назвою "Характер" ОСR, зокрема, але не виключно належним чином засвідчені копії рішень Києво-Святошинської районної ради, якими було виділено бюджетні кошти в розмірі 1,5 млн гривень на реалізацію вищезазначеного проекту.

З повагою,

Чагаров С. С.

1 Attachment

--
З повагою
Києво-Святошинська районна рада
тел.450-04-80