Щодо відлову безпритульних тварин на території міста Ізмаїл за рахунок бюджетних коштів в 2018 році

Марина Суркова

Доброго дня!

30 березня 2018 року між Управлінням житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради в особі начальника управління Жука С.В. та товариством з обмеженою відповідальністю “Некрасівський полігон” в особі директора Муравльова І.Ф. укладено договір №102. Предметом послуг є Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Ізмаїлі Одеської області (За кодом СРУ за ДК 021:2015 код 77610000-9 -послуги з відлову тварин).
Відповідно до додатків до Договору №102 - ТОВ "Некрасівський полігон" надавало послуги зі стерилізації та евтаназії тварин з подальшою утилізацією трупів (т.т. вивезенням їх на полігон).
Оскільки інформація стосується бюджетних коштів - вона є публічною.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Акти виконаних по вказаному договору робіт зі стерилізації тварин за 2018 рік.
2. Акти виконаних по вказаному договору робіт з евтаназії тварин за 2018 рік.
3. Чи перевірявся (і яким чином) Ізмаїльською міською радою учасник державних закупівель ТОВ “Некрасівський полігон” під час подання заявок на участь в закупівлі послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-1...
2. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” ліцензію на ведення ветеринарної діяльності? Надати копію вказаної ліцензії.
3. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” серед КВЕДів такі як: КВЕД 75.00 “Ветеринарна діяльність” та КВЕД 01.70 “Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг”?
4. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” в своєму штаті спеціаліста ветеринарної медицини та фахівця з відлову тварин,?
5. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” безпечне спеціальне оснащення для відлову тварин?
6. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” автомобіль для транспортування тварин, обладнаний у відповідності до Правил транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1402 від 16.11.2011р. та ст.11 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”,
7. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” карантинний майданчик для утримання тварин протягом двох місяців у відповідності до ст.341 ЦК України.
8. Вказати точну адресу розташування карантинного майданчика для утримання тварин ТОВ "Некрасівський полігон".
9. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” спеціалізоване приміщення для проведення стерилізації, лікування чи умертвіння тварин, передбачених ст.16, ст.17, ст.24 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”?
10. Вказати точну адресу розташування приміщення для проведення стерилізації, лікування чи умертвіння тварин Товариства з обмеженою відповідальністю “Некрасівський полігон”.
11. Який саме автотранспорт використовує ТОВ "Некрасівський полігон" для транспортування безпритульнихбродячих тварин?
12. Яким чином відбувається утилізація трупів тварин на полігоні, який зазначено в Розрахунку (додатку до договору №102), надати копію договору між ТОВ "Некрасівський полігон" та полігоном на який ТОВ здає трупи тварин.

Відповідь прошу надати в передбачений законодавством п'ятиденний термін.

З повагою,
віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України
Марина Суркова