Щодо відлову безпритульних тварин на тер-рії м. Ізмаїл за рахунок бюджет. коштів в 2017 році

Марина Суркова

Доброго дня!

30 березня 2017 року між Управлінням житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради в особі начальника управління Жука С.В. та товариством з обмеженою відповідальністю “Некрасівський полігон” в особі директора Муравльова І.Ф. укладено договір №78. Предметом послуг є: Послуги по відлову та знешкодженню безпритульних тварин у м. Ізмаїлі Одеської області (За кодом СРУ за ДК 021:2015 код 77610000-9 -послуги з відлову тварин).
Відповідно до п.1.1 Договору сторонами визначена вартість послуги з вилову і знешкодженню безпритульних тварин.
Оскільки інформація стосується бюджетних коштів - вона є публічною.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Акти виконаних по вказаному договору робіт зі знешкодження тварин за 2017 рік.
2. Що означають послуги зі “знешкодження” тварин, зазначені в Договорі №78 від 30.03.2017р.
3. Відповідно до яких статей чинного законодавства України замовлялися і надавалися послуги зі знешкодження тварин, зазначені в Договорі №78 від 30.03.2017р.
4. Чи перевірявся Ізмаїльською міською радою (управлінням ЖКГ) учасник державних закупівель ТОВ “Некрасівський полігон” під час подання заявок на участь в закупівлі послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин?
5. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” ліцензію на ведення ветеринарної діяльності?
6. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” серед КВЕДів такі як: КВЕД 75.00 “Ветеринарна діяльність” та КВЕД 01.70 “Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг”?
7. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” в своєму штаті спеціаліста ветеринарної медицини та фахівця з відлову тварин,?
8. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” безпечне спеціальне оснащення для відлову тварин?
9. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” автомобіль для транспортування тварин, обладнаний у відповідності до Правил транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1402 від 16.11.2011р. та ст.11 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”,
10. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” карантинний майданчик для утримання тварин протягом двох місяців у відповідності до ст.341 ЦК України?
11. Вказати точну адресу розташування карантинного майданчика для утримання тварин ТОВ "Некрасівський полігон".
12. Які саме особи ТОВ "Некрасівський полігон" будуть займатися відловом безпритульних бродячих тварин?
13. Які саме особи ТОВ "Некрасівський полігон" будуть займатися знешкодженням безпритульних бродячих тварин?
14. Який саме автотранспорт використовує ТОВ "Некрасівський полігон" для транспортування безпритульнихбродячих тварин?
15. На якій території буде відбуватися "знешкодження" безпритульних бродячих тварин, яке буде проводити ТОВ "Некрасівський полігон"?
16. Яким саме чином (в який спосіб) відбувалося "знешкодження" безпритульних бродячих тварин, яке проводилося ТОВ "Некрасівський полігон"?
17. Яким чином відбувалася утилізація трупів тварин на полігоні, який зазначено в Розрахунку (додатку до договору №78), надати копію договору між ТОВ "Некрасівський полігон" та полігоном на який зазначене ТОВ здає трупи тварин.

Відповідь прошу надати в передбачений законодавством п'ятиденний термін.

З повагою,
віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України
Марина Суркова

Управління житлово-комунального господарства,

1 Attachment

Марина Суркова

Доброго дня!

Запитувана інформація стосується саме вкладених договорів між Управлінням житлово-комунального господарства та ТОВ "Некрасівський полігон" про надання послуг, які були профінансовані з місцевого бюджету. Тому інформація стосується саме БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ і є публічною.
Я не прохала надати інформацію про розпорядження цими коштами виконавцем послуг (приватним суб'єктом) після їх отримання.
Тому прошу розглянути повторно мій запит на інформацію, уважно його прочитавши, або надавши прочитати особам, які розуміють ділову мову і мають інтелектуальні здібності до розуміння визначення "публічна інформація", які б змогли вам розтлумачити, що запитувана інформація все ж відноситься до публічної і надати відповідь по суті.
В іншому випадку (у разі повторної відмови) ваші дії будуть розцінені, як злочинний зговір з ТОВ "Некрасівський полігон" з метою отримання прибутку шляхом сприяння веденню незаконної діяльності, службовою недбалістю, що призвела до жорстокого поводженням з тваринами. Внаслідок чого я буду змушена звернутися з заявою до поліції не лише щодо протизаконних дій ТОВ "Некрасівський полігон", а й щодо приховування злочину (ст.396 ККУ), службової недбалості та співучасті в жорстокому поводженні з тваринами зі сторони Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради.

Марина Суркова

Управління житлово-комунального господарства,

1 Attachment