Щодо відлову тварин

Марина Суркова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати рішення Нетішинської міської ради відповідно до якого проводився відлов тварин в м.Нетішин. Вказати обсяг бюджетного фінансування на заходи з регулювання чисельності безпритульних тварин в м.Нетішин на 2018 рік.
2.Надати інформацію які юридичні чи фізичні особи-підприємці здійснювали відлов собак на території міста Нетішин в 2017 році та чи є в зазначених осіб з Нетішинською міською радою договір на ці послуги? Надати мені копію договору на послуги з вилову безпритульних тварин. Та Акти приймання виконаних робіт за 2017 рік.
3.Надати мені копію договору на послуги з вилову безпритульних тварин з КП НМР "Благоустрій". Та Акти приймання виконаних робіт за 2018 рік.
4. Чи має КП НМР "Благоустрій" ліцензію на ведення ветеринарної діяльності?
5. Чи має КП НМР "Благоустрій" серед КВЕДів такі як: КВЕД 75.00 “Ветеринарна діяльність” та КВЕД 01.70 “Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг”?
6. Чи має КП НМР "Благоустрій" в своєму штаті спеціаліста ветеринарної медицини та фахівця з відлову тварин,?
7. Чи має КП НМР "Благоустрій" безпечне спеціальне оснащення для відлову тварин?
8. Чи має КП НМР "Благоустрій" автомобіль для транспортування тварин, обладнаний у відповідності до Правил транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1402 від 16.11.2011р. та ст.11 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”,
9. Чи має КП НМР "Благоустрій" карантинний майданчик для утримання тварин.
10. Чи має КП НМР "Благоустрій" спеціалізоване приміщення для проведення стерилізації тварин.
11.Надати інформацію про долю відловлених в 2018 році тварин (де вони утримуються, в яких умовах, які дії по відношенню до них вчинені та інше) (вказати адресу карантинного майданчика.
12.Надати інформацію яким чином (механізм реалізації законного права) власники загублених тварин можуть реалізувати своє законне право і повернути власних загублених тварин, які потрапили у відлов на протязі двох місяців (відповідно до ст.340, ст.341 ЦК України).

З повагою,
Марина Суркова

відділ КГ ВК НМР,

1 Attachment