Щодо відповіді на колективне звернення з питання відібрання дитини в матері без достатнього обгрунтування

Слободянюк Наталія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати копії документів, матеріали, які достовірно підтверджують наступну інформацію, надану Департаментом освіти і науки ЗМР у відповіді від 07.08.2018 р. № С-158 виконуючому обов'язки директора Департаменту освіти і науки ЗОДА Захарчуку В.М. на лист від 10.07.2018 р. № 185/03.2-10/С:
Тамара Кіча, на той час учениця Запорізької гімназії №2, не відвідала упродовж 2016-2017 навчального року 67,3% навчальних занять від загальної кількості занять та всі заняття з 01.09.2017 р. по 01.12.2017 р. (див. абзац 1 аркушу 2 відповіді).

З повагою,

Слободянюк Наталія

Капустіна Олена Миколаївна, Запорізька міська рада

1 Attachment

Доброго дня! Ваше звернення буде розглянуто, вкажіть ПІБ та домашню
адресу, згідно ст.5 ЗУ «Про звернення громадян». Також у зверненні не було
відповідей, на які ви зазначали.

 

 

З повагою,
Капустіна Олена Миколаївна

Головний спеціаліст
ЗМР, Апарат виконкому міської ради
тел:     
моб:    

[1][email address]

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

Слободянюк Наталія

Доброго дня, шановна Олено Миколаївно!

Звертаю Вашу увагу на те, що я надіслала Вам інформаційний запит, а не звернення. Право на доступ до інформації регулюється законом України "Про доступ до публічної інформації".

Відповідно до п.2 ст.19 закону "Про доступ до публічної інформації" запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Відповідно до п.п. 3,6 ст.19 закону "Про доступ до публічної інформації" запити, на вибір запитувача, можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою або шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію).

Відповідно до п.5 ст.19 закону "Про доступ до публічної інформації" запит на інформацію має містити ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу АБО адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, ЯКЩО ТАКИЙ Є.

Номери та дати відправлення відповідей у тексті запиту я повідомила. Додаю посилання на відповідь Запорізької ОДА, у якій мітиться копія згаданого листа - https://dostup.detector.media/request/38....

Номер телефону, за яким зі мною можна зв'язатись - 068-621-56-86.
Дублюю адресу електронної скриньки - [email address].

Чекаю на відповідь у строки, визначені законом "Про доступ до публічної інформації" - протягом 5 робочих днів.

З повагою, Слободянюк Наталія Олександрівна.

Міський департамент онмс,

2 Attachments