Щодо виконання положення про електронні візуальні засоби інформування населення м. Кремінна.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Рішенням 39 сесії Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання від 31.10.2018 р № 39/3 (http://kremrada.gov.ua/index.php/dokumen... ) затверджено Положення про електронні візуальні засоби інформування населення м. Кремінна. Приймаючи до уваги п.п.1.2 п. 1 ,п.п.2.2 п. 2,п.3,п.5 Положення, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копії (або у випадку відсутності - перелік) рішень посадових осіб Кремінської міської ради про необхідність розміщення на електронному(електронних) візуальному засобі інформування населення м. Кремінна суспільно важливої інформації.У випадку надання даних у вигляді переліку,інформацію прошу надати в наступному форматі: П.І.Б.,посада посадової особи Кремінської міської ради,що прийняла рішення про розміщення суспільно важливої інформації;короткий зміст інформації,що розміщена,дата розміщення та місцезнаходження об'єкту візуального засобу.
2.Дані щодо звернень з заявами про розміщення суспільно важливої інформації представників підприємств, установ, організацій та громадян.Інформацію прошу надати в наступному форматі: Дата звернення ,П.І.Б. або назва юрособи заявника,короткий зміст наведеної в заяві мети розповсюдження інформації та її суспільної важливості або іншої користі для населення м. Кремінна,рішення,що було прийняте за розглядом заяви,у випадку розміщення-дата розміщення та місцезнаходження об'єкту візуального засобу.
3.Копію рішення ,або будь-якого іншого документу,яким обгрунтовуються підстави не включення до п.п.5.2.4. п.5 Положення заборони розміщувати інформацію,яка є явною або прихованою політичною агітацією чи рекламою на користь будь-якої політичної партії чи кандидата на виборах до Верховної Ради України (http://prntscr.com/lypqlx).
4.Копію протоколу постійної депутатської комісії Кремінської міської ради сьомого скликання з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку з засобами масової інформації,та копії протоколів інших постійних комісій ради ,на яких розглядалося та було погоджено проект рішення "Про затвердження положення про електронні візуальні засоби інформування населення м. Кремінна"

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
Нагадую,що відповідно до ч.5 ст.6 З.У. "Про доступ до публічної інформації":" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно."

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]