Щодо виконання вимог ст.61 З.У. “Про запобігання корупції”

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги положення ст.2,3,7,25 З.У. “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до вимог ст.61 З.У. “Про запобігання корупції”,згідно ч.1,2 якої “Юридичні особи забезпечують розробку та вжиття заходів, які є необхідними та обґрунтованими для запобігання і протидії корупції у діяльності юридичної особи. Керівник, засновники (учасники) юридичної особи забезпечують регулярну оцінку корупційних ризиків у її діяльності і здійснюють відповідні антикорупційні заходи», враховуючи,що на офіційному сайті Попаснянської районної державної адміністрації http://pps.loga.gov.ua/oda/rda-corruption запитувана інформація відсутня,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. План заходів Попаснянської районної державної адміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2018 рік
2.Копію розпорядження керівника Попаснянської районної державної адміністрації про затвердження “Плану заходів Попаснянської районної державної адміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2018 рік”
3.Інформацію про стан виконання антикорупційного законодавства на території ,що відноситься до сфери повноважень Попаснянської районної державної адміністрації ,за 1,2 та 3 квартали 2018 року,та при наявності,щомісячні звіти за 9 місяців 2018 року.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Eugenia Papuk, Попаснянська райдержадміністрація

6 Attachments

Відповідь надано Попаснянською райдержадміністрацією Луганської області