Щодо використання бюджетних призначень на підтримку реалізації комплексної реформи 
державного управління

Група моніторингу реформ

Доброго дня!

Розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 18 серпня 2017 р. № 581-р Міністерству соціальної політики України було передано частину бюджетних призначень на підтримку реалізації комплексної реформи 
державного управління на 2017 рік у сумі 13805,2 тис. грн.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) про фактичні витрати міністерства у 2017 році (окремо по кожній позиції) в межах виділенного фінансування на:

1. Виплати державним службовцям створених директоратів міністерства посадових окладів, надбавок, грошової допомоги.
2. Виплати Державному секретарю міністерства надбавки за виконання особливо важливої роботи з реалізації реформи державного управління та грошової допомоги.
3. Преміювання державних службовців, залучених до організації та проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби директоратів міністерства.
4. Придбання техніки, меблів, іншого обладнання та устаткування для облаштування робочих місць державних службовців директоратів.
5. Розмір коштів за цим призначенням, що були повернуті до державного бюджету по кінцю бюджетного року як економія або внаслідок невикористання.

З повагою,

Група моніторингу реформ

Marshalok N.G., Міністерство соціальної політики України

2 Attachments

Сообщение готово к отправке со следующим вложенным файлом или ссылкой:
Лист від 26.01.2018 № 1533