Щодо використання земель комунальної власності громади м.Кремінна

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Перелік земельних ділянок комунальної власності,що знаходяться в оренді станом на 01.10. 2018 року в наступному форматі:
-Кадастровий номер зем.ділянки;
-Дата присвоєння кадастрового номера:
-Дата внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
-Місцезнаходженя зем. ділянки(адреса);
-Площа зем. ділянки, га;
-Цільове призначення зем.ділянки;
- Нормативна грошова оцінка землі
-Дата витягу про норм.грош.оцінку землі;
-Найменування (П.І.Б.) орендаря;
-Строк дії договору оренди землі;
-Розмір орендної плати.
2.Перелік земельних ділянок комунальної власності,що не знаходяться в оренді(або щодо яких відсутні договори оренди станом на 01.10.2018р.), та яким за період з 01.01.2017 р. по 01.10.2018 р. були присвоєні кадастрові номери.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
Нагадую,що відповідно до ч.5 ст.6 З.У. "Про доступ до публічної інформації":" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно."

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]