Щодо випадків сказу та профілактики сказу у тварин

Кравченко Марія Вікторівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- скільки тварин захворіло та померло від вірусу сказу на теріторії Одеської області за період 2004-2017 роки

У відповіді прошу вказати назву населеного пункту Одеської області, в якому була знайдена тварина, хвора чи померла від сказу (окремо по кожному випадку сказу). Також прошу зазначити чи була ця тварина домашня, тобто чи був в неї хазяїн, та, якщо можливо, чи була вона щорічно вакцінована від вірусу сказу.

- як проводиться профілактика сказу серед диких, домашніх та безпритульних тварин на теріторії Одеської області
(тобто який механізм такої профілактики використовується та як часто на рік)
- в якої формі (приманки, ін'єкції тощо) використовуються вакцини для профілактики сказу (окремо для диких, домашніх та безпритульних тварин)
- за які кошти закуповуються вакцини для профілактики диких, домашніх та безпритульних тварин
- хто відповідає за реалізацію профілактики сказу серед тварин на теріторії Одеської області та хто відповідає за контроль такої профілактики

З повагою,

Кравченко Марія Вікторівна

Головне Управління ДПСС в Одеській обл, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області

1 Attachment

14.08.2017 14:41, Кравченко Марія Вікторівна пишет:

показати цитоване

--
З повагою,
Головне Управління Держпродспоживслужби в Одеській області
(048)716-13-01

Кравченко Марія Вікторівна

Доброго дня!

Сайт «Доступ до Правди», з якого ви отримали мій запит, працює як уніфікована платформа для надсилання електронних запитів розпорядникам інформації відповідно до Закону “Про доступ до публічної інформації”.
Мій запит та ваша відповідь на нього є публічними і автоматично оприлюднюються на сайті, де інші особи можуть ознайомитися з наданими відповідями.
У своєму запиті я прошу вас надати мені публічну інформацію, що знаходиться в вашому володінні, тобто йдеться про вже існуючу (раніше створену) інформацію, якою ви володієте.
У своему запиті я не вношу пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) чи скарги.
Прошу вас відповісти на ті мої запитання які стосуються публічної інформації. Якщо деякі з них повинні мати форму звернення, а відповідь на них потребує роз'ясненнь з вашої сторони, будь ласка, вкажіть на такі і я напишу вам окреме звернення, звісно, в тому випадку, якщо ваша відповідь на мій запит не надасть мені достатньо інформації, яка мене турбує.

Дуже дякую за вашу увагу до мого запиту.

З повагою,

Кравченко Марія Вікторівна

Кравченко Марія Вікторівна

Доброго дня!

надіслала вам окреме звернення щодо профілактики сказу та випадкам сказу серед тварин Одеської області, але відповідь саме на цей запит буду чекати протягом 5 днів, як це дозволяє мені
Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.
Ваші відповіді мені потрібні для подальшого співставного аналізу захворювання на сказ тварин і людей, тому я сподіваюсь на те, що отримаю вашу відповідь на мій запит вчасно.

Ще раз дуже дякую за вашу увагу.

З повагою,

Кравченко Марія Вікторівна