Щодо внесення до ЄРДР заяви про дискримінацію жінки за ознакою статі і віку.

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

ПОВТОРНО ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВІДДІЛУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ \ ЗВ'ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ ГУ НП в ДНІПРОПЕТРОВСЬКЇЙ ОБЛАСТІ .

28 серпня 2018 року в приміщенні Дніпровського ВНП ГУНП у Дніпропетровській області яке розташовано за адресою вул.Красна, 2, мною надано старшому оперуповноваженому відділу карного розшуку до Заяви про злочин \ акти прямої дискримінації за ознакою статі від 20.07.2018 року додаткову фактологічну інформацію, копії документів, інші відомості, в тому числі висновок Уповноваженого Верховної Ради України з питань прав людини від 04.06.2018 року яким підтверджено акти дискримінації у відношенні мене.
Також, надано категорично позитивний висновок Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ще від 13.04.2016 року за результатом проведеної антидискримінаційної експертизи прихованого від загалу нормативного документу Національного банку України на підставі якого масово дискримінували жінок за ознакою статі і віку,
До Заяви про злочин \ акти прямої дискримінації за ознакою статі і віку у відношенні мене , надано матеріали і докази щодо посадових осіб Національного банку Україн які безпосередньо причетні до злочину.
Окремо надано фактологічну інформацію, документи, інші відомості щодо приховування фактів корупції і пов'язані із цим правопорушення.
Звертаю увагу і наголошую, моя Заява про злочин \ акти прямої дискримінації за ознакою статі і віку подано ще 20 липня 2018 року і вкотре надіслано до ГУ НП в Дніпропетровській області із Генеральної прокуратури України.

На підставі статей 1,10, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

- про дату, реєстраційний номер провадження в ЄРДР, П.І.Б. слідчого призначеного для проведення досудового розслідування злочину в порядку ч.ч.2,3 статті 161 КК України,за який передбачено до 8 років позбавлення волі, інші належні відомості для заявника про злочин.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко