Щодо встановлення додаткового коефіцієнта підвищення окладів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постанова КМУ «Деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл» від 14.08.2019 р. № 755 (далі — постанова № 755) передбачає застосування додаткового коефіцієнту підвищення посадових окладів керівних працівників, інструкторів-методистів, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) усіх типів.
Однак постановою № 755 передбачено граничний розмір додаткового коефіцієнта підвищення окладів. Відповідно до п.п. «а» п. 4 постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298 керівникам бюджетних установ у межах фонду зарплати, затвердженого в кошторисах доходів і видатків, надано право установлювати працівникам цих установ, закладів та організацій конкретні розміри посадових окладів. Тож конкретний розмір коефіцієнта підвищення посадового окладу тренера-викладача, інструктора-методиста повинен визначити директор ДЮСШ. А от щодо коефіцієнта підвищення окладу самого директора ДЮСШ, то його повинна визначити організація вищого рівня.
У зв’язку з цим виникає питання: чи можна змінювати встановлений коефіцієнт підвищення окладу в більшу чи меншу сторону (в межах граничного розміру)? Якщо можна, то коли саме це робити і яка має бути підстава? Чи, можливо, такий коефіцієнт потрібно було встановити з 01.01.2020 р. (з моменту набрання чинності постанови № 755) і більше не змінювати?

З повагою,

Людмила

Міністерство молоді та спорту України

1 Attachment

 

показати цитоване

Міністерство молоді та спорту України

1 AttachmentМіністерство молоді та спорту України

1 Attachment

 

 

From: [email address] <[email address]>
Sent: Monday, January 17, 2022 11:12 AM
To: [FOI #98810 email]
Subject:

 

 

показати цитоване