Щодо введення карантину та статусу єпідемії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Добрий день, хочу отримати інформацію щодо статусу про стан введення карантину (введено належний стан на законних засадах) на період з 1-го Листопада по 31-е Грудня. Також хочу отримати інформацію про те чи є епідемія (введено належний стан на законних засадах) на цей самий період в Україні.

Також, хочу отримати підтвердження, що порядок введення карантину, надзвичайного стану, епідеміологічної ситуації тощо. було збережено. Тобто роз'яснити мені порядок введення карантину на Україні у повному обсязі із зазначенням усіх необхідних дій, та надати копії всіх необхідних для цієї процедури документів (включаючи, але не обмежуючись наказом президента про введення надзвичайного стану, підтвердження та прийняття цього наказу в дію та всі наступні кроки).

Пояснити, якщо процедура не була збережена, чому не було відкликано або відмінено постанови, порядок прийняття яких не було збережено? І якщо процедура була порушена, як закликати до відповідальності можливих винних посадових осіб?

З повагою,

Дмитро

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

4 Attachments

³ .

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]