щодо забезпечення підручниками шкіл м.Львова 2020-2021

Пономарева Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
І. Прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками шкіл м.Львова»:

1. Прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками шкіл м.Львова по всім предметам (по всіх школах Львова у відсотковому значенні до кількості учнів в розрізі класів і предметів).

2. Вказати, чи є фактична нестача підручників для учнів львівських шкіл? Яка кількість підручників і у яких школах та класах конкретно? Як буде вирішуватись ця проблема (надайте копії відповідних документів).

3. В який термін учні будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі?

4. Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача, згідно чинного законодавства? Чи будуть кошти за підручники відшкодовуватись батькам?

5. До яких установ слід звертатись в разі ненадання дитині безкоштовних підручників у школі? Хто повинен це робити?

6. Назвіть нормативно-правовий акт, який зобов’язує користуватися на уроках чи при підготовці домашнього задання електронними підручниками при відсутності друкованого примірника через незабезпечення його державою і чи у таких випадках місцева влада забезпечить дітей цими електронними книгами та технічними засобами (комп'ютерами, планшетами або електронними книгами, оскільки не всі батьки можуть собі це дозволити).

ІІ. Також прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками 6-А та 6-Б класів школи «Лідер»:
1. Прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками 6-А та 6-Б класів школи «Лідер» м.Львова по всім предметам (з розрахунку на одного учня в розрізі предметів). Вказати, чи є фактична нестача підручників?
2. Надати копію запиту директора навчального закладу про потребу (нестачу) посібників для 6 х класів на 2020-2021 навчальний рік.
3. В який термін учні 6-х класів школи «Лідер» м.Львова будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі за державний кошт? Вкажіть конкретні дати.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань, в електронному вигляді на електронні адреси [email address] , [email address].

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО «Батьківська рада Львівщини»

7 вересня 2020 О.Пономарева