Щодо заяви на розробку проєкту землеустрою

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Степанюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Степанюк

Доброго дня!

Відповідно до статей 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, враховуючи норми Закону України “Про статус ветеранів війни і гарантії їх соціального захисту”, в червні поточного року мною на адресу Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області було надіслано заяву з проханням про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо безоплатного відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику бойових дій.
Відповідно до частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України сільська рада повинна розглянути клопотання у місячний строк і надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надати мотивовану відмову у його наданні.
На сьогодні дозвіл або відмову щодо розроблення проєкту землеустрою я не отримав.
Враховуючи вищезазначене, прошу надати мені допомогу в отриманні від сільської ради інформації щодо результатів розгляду моєї заяви про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою.

З повагою,

Олександр Степанюк

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

!

³ . .

-2621,

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

1 Attachment