Щодо законністі використання символики територіальної громади міста Чернівці

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Годунова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Годунова

Доброго дня!

Запит (вих.№11/08/21)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, та Статті 22 Закона України "Про місцеве самоврядування" , а саме:

Символіка територіальних громад сіл, селищ, міст, районів і областей.

Територіальні громади сіл, селищ, міст можуть мати власну символіку (герб, прапор тощо), яка відображає їх історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції. З урахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст районними, обласними радами може бути затверджена символіка відповідно району, області. Зміст, опис та порядок використання символіки територіальних громад сіл, селищ, міст, районів і областей визначаються відповідною радою згідно з законом».
вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

1.На якій законній підставі юридична особа приватного права з кодом ЄДРПОУ 34519280 і назвою, яке містить назву адміністративно-теріторіальної одиниці всуперечь чинному законодавству, а саме МКП "Чернівцітеплокомуненерго" використовує на своїх власних бланках і на папірцях зі своїми реквізитами символику територіальної громади міста Чернівці, яка затверджена рішенням Чернівецької міської ради YII скликання від 08.08.2017 р. №799 без врахування порядка ЇЇ використання . Тобто якім чином здійснюється використання символіки, а саме герба територіальної громади міста Чернівці на момент відсутності затвердженного порядка використання символики територіальної громади міста Чернівці.

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті та згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації про що повідомити запитувача данної інформації.

Зміст відповіді на запит, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

З повагою,

Тетяна Годунова

Тепло Чернівці,

1 Attachment

З повагою 
МКП "Чернівцітеплокомуненерго"

Тепло Чернівці,

1 Attachment

З повагою
МКП "Чернівцітеплокомуненерго"