Щодо запланованого бюджету на інвентаризацію у 2021 році

Сергій Петрук

Доброго дня!

Відповідно до інформації опублікованої в засобах масової інформації показники видатків бюджету за напрямком інвентаризація землі та оновлення картографічної основи Державного земельного кадастру заплановані у розмірі 237,8 млн грн

Керуючись статтями 19, 34, 40, 68 Конституції України, 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України "про інформацію", статтями 1, 3, 4, 5, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатися із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформацію прошу:
1. Надати інформацію про суми коштів заплановані в бюджеті на проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи Державного земельного кадастру у 2021 році.
2. Надати скан-копії відповідних запитів, планів заходів, паспортів бюджетних програм по використанню коштів запланованих у Державному бюджеті на інвентаризацію земель та оновлення картографічної основи Державного земельного кадастру у 2021 році.
3. Надати скан-копії документів де визначені Головні розпорядники та розпорядники виділених у бюджеті коштів
4. Надати скан-копії відповідних листів, звернень тощо з додатками, на підставі який приймалося рішення щодо планування у бюджеті коштів на проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи Державного земельного кадастру у 2021 році.

З повагою,

Сергій Петрук

Відділ розгляду звернень та прийому громадян, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Відділ розгляду звернень та прийому громадян, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment