Щодо запобігання корупції в діяльності Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації

Олександр Андрєєв

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію документу за результатами анонімного анкетування працівників Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації ,що було проведено у травні 2018 р. з питань запобігання корупції.
2.Копію зразка анкети,яку заповнювали працівники Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації.
3.Дані працівників Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації у форматі: прізвище,ім'я ,по-батькові,займана посада,які в 2-му кварталі 2018 р. були ознайомленіз «Пам’яткою про врегулювання конфлікту інтересів в діяльності працівників обласної державної адміністрації» та методичними рекомендаціями, що надходять від сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

3 Attachments

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації