Щодо зарплат і відряджень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Мушка, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи), зокрема:

1. Прошу надати інформацію щодо всіх закордонних відряджень керівництва ЗВО: в.о. ректора (проректорів) Національного авіаційного університету за період з листопада 2023 року по сьогоднішній день з наданням копій наступних документів:
-                     документи, які стали підставою цих закордонних відряджень, в тому числі службових подань, листів чи інших документів від ініціатора відряджень;
-                     копію наказів про відрядження;
-                     копію документів в яких відображено фінансові витрати на відрядження;
-                     копію звіту за результатами кожного відрядження із окремо зазначеною інформацією щодо теми перебування у відрядженні, досягнення конкретних результатів в інтересах Національного авіаційного університету;
-                     копію табелю обліку робочого часу всього складу ректорату та його допоміжного складу за період з листопада 2023 по лютий 2024 року
-                     інформацію щодо суми нарахування та виплати заробітної плати керівнику та/або заступникам за період перебування їх у всіх закордонних відрядженнях (із зазначенням інформації яким саме чином здійснювалось нарахування заробітної плати від суми посадового окладу чи/або від розміру середньої заробітної плати).

2. Також прошу надати копію табелів обліку робочого часу та інформацію щодо усіх працівників центру інноваційних освітніх технологій, центру забезпечення та розвитку інноваційної діяльності, відділу управління інноваційними проектами освіти, авіаційного медичного центру у вигляді таблиці.
З повагою,

Тетяна Мушка

Юлія Сергіївна. Зозуля, Національний авіаційний університет

1 Attachment

Юлія Сергіївна. Зозуля, Національний авіаційний університет

1 Attachment