Щодо засудженого Петровського О.А.

Павленко Юрій Євгенійович

До мене як юриста та громадського активіста, котрий раніше незаконно був взятий під варту по "Справі портрету Порошенка", звернувся засуджений Петровський Олександр Анатолійович, котрий відбуває покарання в Стрижавській ВК №81 щодо порушень його прав.

За моїми даними, адміністрація місця відбування покарання йому всіляко перешкоджає у зверненні до суду в порядку ст. 82 КК України (заміни невідбутої частини покарання більш м'яким) при тому, що до нього раніше не застосовувалися дисципілнарні стягнення, він працевлаштований, став на шлях виправлення, сім разів був письмово заохочений адміністрацією.

Окрім того, 03.08.2020 мені стало відомо, що адміністрація ВК №81 планує умисно направити негативну характеристику до суду, котра не відповідає дійсності. Про це було в якості погрози повідомлено Петровському О. в якості погрози, щоб він не намагався скористатися своїми правами, гарантованими Конститцією та законами України.

У зв'язку з вищевикладеним, прошу:

- розслідувати вище викладені мною факти та опитати відповідних осіб.
- надати дійсну характеристику особи Петровського О.А.

З повагою,
Павленко Юрій Євгенійович ("Хорт")
04128 м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 28
Тел.: 073 096 88 98

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти