Щодо звітної інформації про виконання Антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії звітної інформації(заповнені форми)про виконання Антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації на 2018 рік та реалізації визначених у ній заходів Департаментами Луганської обласної державної адміністрації за І та ІІ квартали 2018 року(за виключенням форми Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації за ІІ квартал 2018 року)

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

3 Attachments

--------------------------------------------------------------------------

Від: "Департамент масових комунікацій (Відділ фінансового та кадрового
забезпечення))" <[email address]>
Кому: "foi+request-36549-130cc92f"
<[email address]>
Надіслано: Четвер, 19 Липень 2018 р 15:08:54
Тема: Відповідь на запит

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації
--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації