Щойно виявлені памʼятки

Василь Підлужний

Доброго дня!

Згідно до листа управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради від 16.04.2019 р. За #8/8-8 надавався Зведений перелік об’єктів культурної спадщини м. Дніпропетровська,
яким пропонується надати статус пам’яток (щойно виявлені пам’ятки).

У тому зведеному переліку об’єктів культурної спадщини м. Дніпропетровська, яким пропонується надати статус пам’яток (щойно виявлені пам’ятки) був зазначений Особняк родини Струкових, у якому на початку 20 ст. розміщувалась резиденція Катеринославських губернаторів", розташований за адресою Вернадського (колишня назва - Дзержинського), 33, м. Дніпро.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На підставі яких рішень та коли Особняк родини Струкових, розташований за адресою Вернадського (колишня назва - Дзержинського), 33, м. Дніпро втратив статус щойно виявленої памʼятки?

Яка документація існує відносно Особняка родини Струкових, розташований за адресою Вернадського (колишня назва - Дзержинського), 33, м. Дніпро?

З повагою,

Василь Підлужний

Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради,

1 Attachment

--
З повагою, управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської
міської ради