Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чому ніхто не звертає уваги (районне, обласне керіаництво) на бездіяльнісь керівництва Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області? "Роздача" земель серед "своїх", депутати "свої", брат-сестра. Сесії проводяться з порушенням регламенту та законодавства. Спілкуватися українською мовою вони "не обязаны". За роки діяльності вихваляються мусорними баками, безкоштовним харчуванням дітей в школах і дитячих садках, та вуличним освітленням, де вони "відмили" кошти. Проведені місцеві вибори теж під питанням чесності. Наявний конфлікт інтересів між головою громади та директорами КЗ. В період карантину постійні прориви води, хоча постійно лагодять труби. І це тільки частина всього. В группі в фейсбуці все гарно, а насправді...

З повагою,

Валентина Малина

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment