Штатний розклад та прибирання класів у школі №316

Доброго дня!

ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ!!!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію про посадові обов’язки прибиральників у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням української мови № 316 міста Києва, зокрема, щодо прибирання класних кімнат молодшої школи, а саме: чи входить в обов’язки прибирання меблів (парт та шаф), підвіконня, віконних рам і скла, раковини, вологе прибирання і т.д., і як часто відбувається генеральне прибирання класних кімнат?
2. Прошу надати інформацію щодо наявності та кількості згідно штатного розкладу, технічного персоналу та наявних вакансій в Спеціалізованій школі № 316 м. Києва.
3. Прошу надати інформацію чи було звернення керівника закладу щодо збільшення штату або включення нових штатних одиниць прибиральників на період 2019 - 2020р.

У разі ненадання або надання неповної інформації, оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,
Світлана

Управління освіти,

1 Attachment

Валентина Прокопчук,

11 Attachments