Штатний розклад ЗОШ №8 на 2018, 2019рр.

Ірина Зіньковець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати копії затвердженого Шосткинським управлінням освіти штатного розкладу комунального навчального закладу " Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8" окремо на 2018, 2019рр.

Прошу звернути увагу на те, що на мій попередній запит Шосткинським управлінням освіти відповідь надана не була, що є порушенням діючого законодавства і карається накладенням адмінштрафу.

Згідно п.1 ст.26 ЗУ "Про освіту" керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Проте ЗОШ №8 є комунальним закладом і відповідно до ст.17 ЗУ "Про місцеве самоврядування" перебуває у підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування. А отже штатний розклад школи №8, як і штатні розклади інших комунальних шкіл міста Шостка, проходить процедуру узгодження і затвердження у керівника Шосткинського УО. Тобто Шосткинська міськрада загалом і Управління освіти зокрема є розпорядниками даної інформації.

Яка державна таємниця міститься у штатному розкладі комунального закладу освіти мені не відомо, тому підстави для такого ретельного приховування цієї інформації з боку Шосткинського управління освіти викликають подив. Маю сподівання , що Державна інпекція навчальних закладів України у відповідності до чинного законодавства посприяє наданню доступу до отримання штатного розкладу комунального навчального закладу " Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8" окремо на 2018, 2019рр.

З надією на забезпечення прозорого доступу до інформації та дотримання норм чинного законодавства,

З повагою,

Ірина Зіньковець