Штатний розпис НВК "ЕРУДИТ"

Наталя Осипчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1) чи планується введення в штатний розпис НВК "ЕРУДИТ" посади інженера з автоматизованих систем управління та інженера по обслуговуванню сантехнічного обладнання в 2018 бюджетному році?
2) якщо введення вищевказаних штатних одиниць в 2018 бюджетному році не заплановано, прошу повідомити чи буде заплановано в 2018 бюджетному році фінансування видатків на укладення відповідних договорів на обслуговування НВК "ЕРУДИТ" зазначеними спеціалістами (обслуговування сантехнічного обладнання та обслуговування сучасних електронних систем, якими обладнано НВК "ЕРУДИТ")?
3) який обсяг охоронних послуг та найменування конкретних послуг (охорона території НВК "ЕРУДИТ", тривожна кнопка, охорона будівлі НВК "ЕРУДИТ", обладнання сигналізацією будівлі, тощо), що будуть заплановані в 2018 бюджетному році?

З повагою,

Наталя Осипчук

Наталя Осипчук

Доброго дня!

Станом на 11.10.2017р. відповідь на мій запит (вхід. № 108-222 (з) від 29.09.2017р. не надіслана. Прошу повідомити строки, коли Солом’янське РУО надасть відповідь на мій запит.

Заздалегідь дякую за співпрацю та розуміння.

З повагою,

Наталя Осипчук

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment